Kalendář závodů 2017

 

 

  Kalendář BMX 2017    
         
  25.03. Praha/Řepy Open season 2017  
  26.03.      
  01.04. Zolder - Belgie Evropský pohár 1  
  02.04. Zolder - Belgie Evropský pohár 2  
  07.04. Pardubice Cena Bikros.cz  
  08.04. Pardubice Kontrolní závod reprezentace + Visegrádská 4  
  09.04. Pardubice Český pohár 1 + Přebor Pardubického kraje  
  14.04. Praha - Bohnice VC Prahy 8  
  15.04. Praha - Bohnice Český pohár 2  
  22.04. Litoměřice Český pohár 3  
  23.04. Litoměřice Český pohár 4  
  29.04. Erp - Holandsko Evropský pohár 3  
  30.04. Erp - Holandsko Evropský pohár 4  
  06.05. Benátky Český pohár 5  
  07.05. Benátky Český pohár 6  
  13.05. Třinec Moravská liga 1  
  14.05. Třinec Moravská liga 2  
  20.05. Praha - Řepy Evropský pohár 5  
  21.05. Praha - Řepy Evropský pohár 6  
  27.05. Uničov Českomoravský pohár 1  
  28.05. Uničov Českomoravský pohár 2  
  03.06. Verona - Itálie Evropský pohár 7  
  03.06. Vyškov Moravská liga 3  
  04.06. Vyškov Moravská liga 4  
  04.06. Verona - Itálie Evropský pohár 8  
  10.06. Favorit Brno Českomoravský pohár 3  
  11.06. Favorit Brno Českomoravský pohár 4  
  17.06. Sandnes - Norsko Evropský pohár 9  
  17.06. Klatovy Český pohár 7  
  17.06. Přerov Moravská liga 5  
  18.06. Přerov VC Města Přerova + Moravská liga 6  
  18.06. Klatovy Český pohár 8  
  18.06. Sandnes - Norsko Evropský pohár 10  
  24.06. Jeseník Moravská liga 7  
  25.06. Jeseník Moravská liga 8  
  01.07. Brno - Lískovec Mistrovství ČR BMX jednotlivců  
  02.07. Brno - Lískovec Mistrovství ČR BMX družstev  
  09.07.      
  15.07. Bordeaux - Francie Mistrovství Evropy  
  16.07. Bordeaux - Francie Mistrovství Evropy  
  23.07.      
  29.07. Rock Hill - USA Mistrovství světa  
  30.07. Rock Hill - USA Mistrovství světa  
  20.08.      
  26.08. Hranice Velká cena Intercup  
  27.08. Hranice Velká cena Intercup  
  02.09. Nižbor Český pohár 9  
  02.09. Opava Moravská liga 9  
  03.09. Opava Moravská liga 10  
  03.09. Nižbor Český pohár 10    
  09.09. Pardubice Český pohár 11 + Memoriál Tomáše Peška  
  09.09. Pardubice Noční závod   
  10.09. Pardubice Český pohár 12 + M ČR MTB na BMX dráze  
  16.09. Pardubice Českomoravský pohár 5  
  17.09. Pardubice Českomoravský pohár 6  
  23.09. Míkovice Moravská liga 11  
  24.09. Míkovice Moravská liga 12  
  30.09. Hranice Českomoravský pohár 7  
  01.10. Hranice Českomoravský pohár 8  
  07.10. Bílina Český pohár 13  
  08.10. Bohnice Bohnická fašírka + náborový závod  
  14.10. Praha - Řepy Ženda Race