základní info 2017

Zdravím všechny příznivce, fanoušky i nové návštěvníky našeho oddílu i webu. Po dlouhé zimní přestávce tady mám pár základních informací.

Od dubna budou tréninky už jen na dráze. Úterý a čtvrtky od 17:00. Choďte prosím včas.

NÁBOR členů je nepřetržitý a pokud máš zájem si bikros vyzkoušet, nebo přivést své dítě, tak neváhej. Měsíc volných tréninků pro začínající jezdce platí i v letošním roce. Pro více informací přijď rovnou na trénink, nebo využij kontaktů na této stránce. 

Co se týká plánovaných úprav dráhy. Velice dobrou zprávou je, že dráha je po zimně v perfektní kondici a nejsou nutné žádné zásadní opravy povrchu. Přesto povrch obnovíme další vrstvou šotoliny a dopřejeme mu masáž vibračním válcem. Veškeré další práce budou zaměřeny na okolí dráhy. Což bude zahrnovat další srovnání terénů a tribun, vytvoření lemů kolem zatáček, pevný mantinel v první zatáčce a podobně. Taky bude třeba dotáhnout pumptrack a dirtové lavice. První letošní brigáda bude v sobotu 8.4.2017. 

Provoz dráhy pro VEŘEJNOST. I letos bude dráha přístupná veřejnosti. Jsme rádi, že k nám jezdíte a líbí se vám tady. Prosím o respektování základních pravidel provozního řádu a udržování pořádku. Chci zdůraznit, že dráha je soukromá a nemá žádnou povinnost veřejnost nechat dráhu užívat. Celá údržba a správa areálu, je v režii SK Jantar Opava. Pokud za vaší přítomnosti dojde k nějakému ničení našeho majetku, nebo jiným nevhodným záležitostem, zakročte proti tomu, nebo nám to prosím nahlaste. Celý areál je pod dohledem kamer, ale nemůžeme být všude. Provozní hodiny na tabuli jsou orientační a v případě potřeby nebude dráha veřejnosti otevřena. 

Organizované skupiny, oddíly. Tito NEPATŘÍ pod pojem veřejnost. Pokud chcete pro svou činnost využívat naši dráhu, kontaktujte nás.

Na dráze je přísný zákaz jízdy bez přilby, na koloběžce, bruslích atd. Taktéž je zakázáno dráhu jakkoliv "upravovat" a ničit.

Přeju všem hodně zábavy, sportovních úspěchů a překonaných limitů v roce 2017.

Radim Kapler, předseda BMX oddílu

pár fotek z dnešního tréninku (28.3.2017)

 

 DSC 9407DSC 9410DSC 9432DSC 9435DSC 9505DSC 9483