OPAVŠTÍ BIKROSAŘI SBÍRALI ZLATO

 

První víkend v září se znovu rozjela sezóna závodů bikrosu. Úvodní závod Moravské bikrosové ligy se konal v Přerově. Opavští bikrosaři si odtud dovezli 4 zlaté poháry.
Na první podzimní bikrosový závod Moravské ligy v Přerově dorazilo 152 jezdců. Opavský oddíl se po letní pauze také zúčastnil, a to v počtu 18 závodníků. V kategorii B6 za nás bojovali 3 jezdci. Dva z nich se probojovali do finále, kde Vojtěch Kokošek získal zlato a Thomas Bilato bronz. V kategorii B7 si po zlomenině ruky znovu zazávodil Daniel Tesař, který se dostal do finále a získal 8.místo. V kategorii B8 jsme opět viděli 3 naše jezdce. Nejlépe se umístil Tomáš Vícha, který získal stupínek nejvyšší a Vilém Piskoř si vyjel 4.místo. V kategorii B9-10 se probojovali do finále také 2 jezdci. Aneta Šamarová získala 8.místo a Václav Najser znovu bodoval a vyhrál další zlatý pohár. V kategorii B13-14 jsme mohli opět slavit. I Jakub Klement ukázal ve finálové jízdě soupeřům záda a dojel si pro zlato. Do finále se probojoval i v kategorii B15-16 Petr Jirouš a získal místo páté. Závod v Přerově byl pro opavský oddíl BMX velice zdařilý a budeme se těšit na úspěchy při dalších závodech.

Výsledky všech opavských jezdců:
Adam Vícha 12.,Teodor Adamec 11.,Vojtěch Kokošek 1.,Thomas Bilato 3., Daniel Tesař 8., Jakub Jíra 17., Jáchym Piskoř 9.. ,Vilém Piskoř 4., Tomáš Vícha 1., Václav Najser 1., Aneta Šamarová 8.; Václav Vícha 12., Jan Kapler 17., Jakub Kubela 24., Alžběta Westová 12., Jakub Klement 1., Viktorie Adamcová 19., Petr Jirouš 5.

Aktuální novinky a informace

22. září 2021

V Pardubicích se v září konal největší bikrosový závod, a to Mistrovství České republiky jednotlivců a družstev. Do Pardubic se sjelo poměřit své síly 385 závodníků. Ani opavský oddíl nesměla na této vrcholné akci bikrosové sezóny chybět. Opavský Jantar poslal do bojů 15 jezdců.

Číst dále...

8. září 2021

Na závěr prázdnin přivítali 7.-8.kolo Českého poháru BMX v jihomoravské Míkovice.  Po delší pauze se zde sešlo skoro 250 jezdců z celé České republiky. Z opavského oddílu BMX jsme mohli vidět celkem 12 jezdců bojovat o cenné kovy.

Číst dále...

27. srpen 2021

Po zrušení MS BMX pro kategorie challenge se rozhodl team BMX RACING KIDS uspořádat mezinárodní závod pro tyto challenge kategorie v italské Veroně. I opavský oddíl BMX Jantar Opava, zde vyslal svých 5 jezdců, poprat se o cenné trofeje. Celkem se závodu zúčastnilo více než 350 jezdců.

Číst dále...

Umístění

Naše bikrosová dráha se nalézá na ulici Jaselská v Městských sadech v Opavě v místě,
kde je ulice Jaselská přerušena severním obchvatem Opavy.

Odkaz na mapy.cz

Kontakt

Předseda oddílu: Tomáš PISKOŘ
Mobil: 606957405

E-mail: bmxjantaropava@gmail.com

Dráha - provoz

Pondělí - Pátek: 16:00 - 18:00
Sobota - Neděle: 10:00 - 19:00
V době oficiálních tréninků zavřeno